شناسنامه ماهنامه برای فردا

صاحب امتیاز: موسسه فرهنگی هنری نگارآفرین فردای شرق آریا

مدیرمسئول: حسن قانونی

سر دبیر: سید مرتضی رضوانی

« برای فردا » نشریه‌ای است تحلیلی، تفسیری و بنای آن دارد که در حوزه «فرهنگ و اجتماع» دیار اصفهان فعالیت داشته باشد. «برای فردا» آمده است تا با رویکردی تحلیلی از آنچه موجب زایش فرهنگ در اصفهان می‌شود سخن بگوید. هر پدیده‌ای که موجب تاثیرگذاری و تغییر در شهر اصفهان بوده و می‌تواند باشد، فارغ از هرگونه جهت‌گیری و سوگیری، می‌تواند موضوع این نشریه قرار گیرد. در هر شماره از نشریه موضوعاتی در حوزه؛ تاریخ،  فرهنگ، اقتصاد، اجتماع، ادب و هنر در قالب پرونده‌هایی مجزا و به صورت مشروح و تفسیری مورد نقد و ارزیابی قرار خواهد گرفت.

« برای فردا » در پی ترویجِ دانش و بررسی مسائل منطقه‌ای اصفهان به وسیله‌ی هم‌اندیشی با نخبگان و علاقه‌مندانِ این دیار است و از هیچ جریان سیاسی و یا ایدئولوژی فکری خاصی حمایت نمی‌کند و تمامی پدیده‌ها، افراد و اندیشه‌ها، می‌تواند موضوع پرونده‌های تحلیلی این ماهنامه قرار گیرد.

انتشارات فردای شرق

این موسسه با دارا بودن چاپخانه اختصاصی ، مجموعـه ای نوآور با رویکردی حـرفه ای در عرصه نشـر است که با بهره گیــری از کـادری متخصص و مجرب در زمینه کلیه امور مربوط به خدمات قبل از چاپ شامل طراحی و گرافیک، ویراستاری، صفحه آرایی و صفحه بندی و تامین کاغذ و چاپ، آمادگی دارد کتابهای مورد نظر نویسندگان و مترجمان را در فاصله زمانی کوتاه و با هزینه مناسب منتشر نماید. انتشارات فردای شرق دارای پروانه نشر به شماره 12500از وزارت فرهنـگ و ارشـاد اسلامی و عضو اتحـادیه ناشران و نویسندگان کتــاب اصفهان است، امـید است اصحاب قلم و پژوهشگران جهت انتــقال عـلم و تـجربه ما را هـمراهی و مساعدت نمایــند و پــذیرای تقـاضای همـکاری ما باشند، جـهت برقراری ارتباط بیشتر با کارشناسان چاپ و نشر این انتشارات تماس حاصل فرمایید.

Untitled-154

مرکز پژوهش های تاریخ شفاهی ایران

مرکز ملی تاریخ شفاهی ایران با بیش از ده سال سابقه در زمینۀ تاریخ شفاهی و انجام چندین پروژه برای سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی و غیردولتی و همچنین اجرای طرح‌های پژوهشی و جمع‌آوری ده‌ها پرونده تاریخی-پژوهشی کوشیده است به رسالت اجتماعی و دغدغه خود برای ثبت و ضبط تجارب، خاطرات و روایات کسانی که در دهه‌های قبل، به نحوی از انحا و در بخشی از بخش‌های اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و… ایفای نقش کرده‌اند متعهد باشد.

این مرکز یکی از زیر مجموعه‌های مؤسسۀ فرهنگی-هنری «نگارآفرین فردای شرق آریا» است که با فعالیت در حوزه‌های مختلف از قبیل رسانه‌های مکتوب (ماهنامۀ «برای فردا») و غیرمکتوب، روابط عمومی و تولید محتوا می‌کوشد به سهم خود و به قدر توانایی خویش در حوزه فرهنگ و هنر این مرزبوم انجام‌وظیفه کند.

مرکز ملی تاریخ شفاهی ایران با بهره‌مندی از کادر مجرب در زمینه‌های فنی، هنری، ویراستاری و انتشارات و همچنین برخورداری از متخصصان در حوزه‌های روان‌شناسی و جامعه‌شناسی و… سعی می‌کند در تمام مراحل هر پروژه، با ترسیم دقیق مسیر پیشِ رو، شناسایی بخش‌های دشوار و برنامه‌ریزی برای رفع چالش‌ها و عمل براساس برنامه زمان‌بندی مشخص، بهترین خروجی را تولید و در تمام قالب‌های مورد درخواست مشتری با بهترین کیفیت ارائه دهد.

موسسه فرهنگی هنری فردای شرق

موسسه فـرهنگی و هنـری چند منـظوره نگـار آفـرین فـردای شرق، موسسه ای است که از سال 1392 فعالیت خود را در عرصه های رسانه،پژوهـش و تبلیـغات آغاز نموده و با بیش از 500 مـجموعه کاری دولتـی و خصـوصی در اصفهان ، تهران و اسـتانهای مـرکز ایـران فـعالیت های متنوع و گسترده ای در این حوزه ها داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *