نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات

حضور ماهنامه برای فردا در بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات تهران   |

ماهنامه برای فردا به‌عنوان نشریه‌ای فرهنگی اجتماعی اصفهان، با حضور خود و اختصاص غرفه‌ای در بیست و دومین جشنواره بین‌المللی مطبوعات کشور، به معرفی خود و ارتباط مستقیم و رودررو با مخاطبین پرداخت.
برای فردا با توجه به رسالت خود باهدف برقراری ارتباط مستمر و رودررو با مردم، شنیدن دیدگاه‌های آنان در حوزه‌های مختلف، پاسخگویی به سؤالات مخاطبان، جلب مشارکت بیشتر نخبگان در فضای دیدگاهی و نوشتاری، جذب و به‌کارگیری نیروهای توانمند در عرصه‌های فرهنگی و اجتماعی و آشنایی با ظرفیت‌ها و استفاده از توانمندی‌های مطبوعات کشور و برقراری ارتباط دوسویه با رسانه‌های فرهنگی و اجتماعی در سایر استان‌های کشور در این نمایشگاه حضوری فعالانه داشت.
در این نمایشگاه که از تاریخ 14 لغایت 21 آبان ماه سال جاری در محل مصلی تهران برگزار شد، مدیرمسئول، سردبیر، دبیران سرویس‌های مختلف نشریه و مدیران حوزه‌های مختلف در روزهای جداگانه ضمن حضور در غرفه، به پاسخگویی به مخاطبین در مورد پرونده‌ها و مطالب نشریه پرداختند.
در این نمایشگاه، شماره 15 نشریه در آبان ماه رونمایی شده و انتشار عکس دکتر محسن رنانی به‌عنوان یکی از اقتصاددانان برجسته کشور، با استقبال بی‌سابقه مخاطبان و شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه مواجه شد.
در طول مدت برگزاری این نمایشگاه نیز، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن بازدید از غرفه ماهنامه برای فردا، از تلاشهای نویسندگان و دست اندرکاران این نشریه تقدیر و تشکر کرد.